Позачергова 40 сесія районної ради

20 лютого 2020 року під головуванням голови Свалявської районної ради Мирослави Ливч відбулося засідання позачергової 40 сесії районної ради. В роботі сесії взяли участь 28 зареєстрованих депутатів. На сесію були запрошені голова Свалявської районної державної адміністрації Роман Тарабій, головні розпорядники бюджетних коштів РДА, керівники комунальних установ районної ради, голови територіальних громад району, керівники правоохоронних і контролюючих органів, виконавчий апарат та представники засобів масової інформації, які акредитовані радою.

Традиційно засідання розпочалося із Гімну та хвилини мовчання за загиблими бійцями, які полягли на сході України.

На розгляд сесії було винесено сім питань порядку денного, а саме: Про дострокове припинення повноважень депутата Свалявської районної ради сьомого скликання Титинця В.М., Про дострокове припинення повноважень депутата Свалявської районної ради сьомого скликання Пацана В.М., Про районну Програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Свалявська районна лікарня» Свалявської районної ради Закарпатської області на 2020 рік, Про районну Програму підтримки розвитку Свалявського районного комунального підприємства водопостачання та водовідведення на 2020-2021 роки, Про створення КНП «Стоматологічний центр м.Свалява» Свалявської районної ради Закарпатської області, Про внесення змін до програми «Цукровий та нецукровий діабет на 2016-2020 роки», Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2019 № 472 «Про районний бюджет на 2020 рік».

В зв’язку з обранням депутатів В. Титинця та В.Пацана депутатами Керецьківської сільської ради сесією районної ради було припинено дію повноважень цих депутатів. Районною виборчою комісією винесено постанову про реєстрацію депутатів Свалявської районної ради в порядку черговості за виборчими списками місцевих організацій партій Євгена Дідренцела, Тетяни Дребітко.
Одноголосно районною радою прийняті рішення Про районну Програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Свалявська районна лікарня» Свалявської районної ради Закарпатської області на 2020 рік, Про районну Програму підтримки розвитку Свалявського районного комунального підприємства водопостачання та водовідведення на 2020-2021 роки. Рішенням сесії «Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2019 № 472 «Про районний бюджет на 2020 рік» на вказані програми виділено кошти для співфінансування інвестиційних проектів, а саме : на проєкти «Капітальний ремонт лікувального корпусу з провадженням заходів з енергозбереження Свалявської районної лікарні по вул.Визволення, 23 в м.Свалява», загальна вартість якого складає 10691885 грн. – співфінансування з районного бюджету – 2138400 грн., та «Реконструкція водопровідної насосної станції по вул. Донського та мереж водопостачання та водовідведення вул.Я.Мудрого в м.Свалява Закарпатської області, загальна вартість -7933748 грн. – співфінансування з районного бюджету в розмірі 933748грн. Також для Свалявської міської ради на «Реконструкцію мосту через річку Свалявка по вул.Достоєвського в м.Свалява Закарпатської області (відновлювальні роботи після проходження паводку) Коригування виділено 1500000 грн.
Також внесено зміни до програми «Цукровий та нецукровий діабет на 2016-2020 роки» .
Депутатами Свалявської районної ради було ініційовано звернення до всіх гілок влади (Верховна Рада України, Кабінет Міністрів України, Закарпатська обласна рада, Закарпатська обласна державна адміністрація) про включення КНП «Свалявська районна лікарня» до переліку опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах та включення доріг державного та місцевого значення «Свалява-Неліпино-Вовчий», «Свалява-Довге-Липча», «Свалява- Пасіка», «Свалява-Перечин» до переліку автомобільних доріг, реконструкція та ремонт яких може здійснюватися у 2020 році за кошти Державного дорожнього фонду.
За результатами обговорень з усіх питань було прийнято відповідні рішення. Голосували одноголосно. Відповідно до чинного законодавства, усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті Свалявської районної ради.

ПОШИРИТИ