Чемпіонат України з важкої атлетики 2020 року

Чемпіонат України з важкої атлетики проходив з 3 по 7 лютого у ФСК «Локомотив» міста Коломиї. Змагатися за звання найкращого важкоатлета України до Коломиї приїхали спортсмени з різних областей нашої держави. У чемпіонаті брали участь важкоатлети-юніори до 20 років.
В даному чемпіонаті успішно виступили одразу троє учнів Свалявської ДЮСШ- Петро Гебеш, Василь Безик – кандидат в майстри спорту, Михайло Ступін – майстер спорту.
Важкоатлет Петро Гебеш ввійшов в 10 найсильніших важкоатлетів України серед юніорів в категорії до 55 кг. Зокрема, Василь Безик ввійшов в залікову зону рейтинг 12 кращих, на 5 років менший від суперників у ваговій категорії 81 кг, сума двоборства від 244 кг. Натомість – Михайло Ступін вагова категорія 89 кг. став бронзовим призером Чемпіонату України, а в загальному заліку посів 4-те місце. Тренуються важкоатлети під керівництвом тренерів Свалявської ДЮСШ Василя Поповича та Сергія Фотула.
Підтримати учасників змагань з міста Сваляви Закарпатської області поїхала голова Свалявської районної ради Мирослава Ливч.

 
ПОШИРИТИ