Ще одна амбулаторія з Renault DUSTER

26 грудня, напередодні Нового року та світлого свята Різдва Христового, ключі від нового Renault DUSTER головному лікарю та колективу Неліпинської амбулаторії загальної практики сімейної медицини вручили голова Свалявської районної ради Мирослава Ливч разом з головою районної державної адміністрації Романом Тарабієм, депутатами районної ради Юрієм Плоскіною, головним лікарем комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Свалявської районної ради Аліною Габрон та Неліпинським сільським головою Василем Брудняком.
Варто зазначити, що нові спеціально обладнані для санітарно-медичних потреб автомобілі вже є у шести амбулаторіях загальної практики сімейної медицини (сіл Росош, Керецьки, Голубине, Стройне, Березники, Мала Мартинка), Неліпинська – сьома для нашого району. Також цей спеціалізований автомобіль повністю відповідає критеріям Міністерства охорони здоров’я України щодо транспортних засобів для сільської медицини. Автомобіль вже укомплектований для експлуатації в зимовий період, повноприводний, з дизельним двигуном, що є дуже важливим саме для сільської місцевості, адже це значно збільшує прохідність. Крім того, автівка оснащена електронною системою стійкості, дорожнім набором, тощо і матиме спеціальний напис «Медична служба».
Renault DUSTER було придбано за рахунок медичної субвенції для сільських амбулаторій на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи здоров’я у сільській місцевості щодо забезпечення службовим автотранспортом медичних працівників закладів охорони здоров’я для виїздів до пацієнтів, які за медичними показаннями потребують консультації лікаря вдома.

У своєму виступі голова ради Мирослава Ливч висловила надію, що цей автомобіль допоможе медикам транспортувати до амбулаторій пацієнтів, яким важко пересуватися, надасть змогу привозити до віддалених сільських амбулаторій спеціалістів вузьких спеціальностей, допомагатиме рятувати життя та надавати першу медичну допомогу мешканцям сіл Неліпина та Ганьковиця більш якісно і оперативно. Вона наголосила, що успіх медичної реформи, як і успіх усіх позитивних перетворень в країні, зокрема у галузі медицини, залежить від спільних зусиль, спрямованих на її цивілізовану розбудову.

ПОШИРИТИ