Зустріч керівнитва району з освітянами

26 грудня керівники району – голова Свалявської районної ради Мирослава Ливч, голова державної адміністрації Роман Тарабій, заступник голови ради Клара Стегура взяли участь у роботі наради директорів закладів загальної середньої освіти та завідуючих закладами дошкільної освіти, що проходила на базі Свалявської ЗОШ №1 загальноосвітніх та дошкільних закладів освіти району.
Основною метою зустрічі стало впровадження державної політики в галузі освіти щодо створення мережі освітніх округів та опорних закладів освіти. Роман Тарабій наголосив на виконанні прийнятого районною радою Положення про Конкурс з визначення опорного закладу освіти Свалявського району, який проходитиме у період з 23 грудня 2019 року по 31 січня 2020 року. Голова ради Мирослава Ливч пояснила необхідність та доцільність створення такого закладу, всі переваги в його фінансуванні державою.
Крім того, очільниця району акцентувала увагу присутніх на проблемі преміювання педагогічних працівників, що викликало жваву дискусію серед керівників освітніх установ. Зокрема, нею було проаналізовано поступлення та залишок коштів освітньої субвенції 2019 року, який дозволяє відділу освіти здійснити виплати надбавок за престижність педагогічної праці та премій працівникам закладів освіти. У свою чергу, Клара Стегура наголосила на різних видах заохочувальних та компенсаційних виплат і винагород педагогічним працівникам за підсумками роботи за рік, з нагоди професійних свят і т.д., що здійснюються в межах фонду заробітної плати.
Керівники району також перевірили стан виконання робіт з ремонту даху Свалявської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, що здійснюється фондом ВІЗа за умов співфінансування з районного бюджету.

ПОШИРИТИ