Зустріч з народним депутатом Верховної Ради України

23 грудня 2019 року, в малому залі засідань райдержадміністрації відбулася зустріч голови райдержадміністрації Романа Тарабія, голови районної ради Мирослави Ливч, за участі народного депутата України Михайла Лаби з керівниками підприємств району з визначення пріоритетних напрямів соціально-економічного розвитку на 2020 рік.
Серед запрошених – керівники підприємств району, окремі представники органів виконавчої влади, керівники відділів РДА. До зустрічі долучилися Ганна Лендєл – начальник відділення Мукачівської ОДПІ, Леся Нестерчук – начальник відділ обслуговування громадян управління Пенсійного фонду в Закарпатській області, Ганна Івановчик – директор Свалявської районної філії Закарпатського обласного центу зайнятості, Іван Островка – начальник Свалявського РЕМ ПАТ «Закарпаттяобленерго», Мирослав Сабов – директор Свалявської філії ПАТ «Закарпатгаз-Збут».
Зустріч розпочав голова Свалявської РДА Роман Тарабій, привітавши всіх присутніх, та, в свою чергу, подякувавши за змогу взяти участь у заході.
З інформацією по основних показниках і видах податків, які входять в складову бюджету району, а також про порядок наповнення бюджетів різних рівнів виступила Ганна Лендєл.
Володимир Суботовський, директор ТОВ «Аква-Поляна» та Павло Ганинець, директор ТОВ «Сузір’я», інформували, про проблеми в санаторного бізнесу та у організації розливу мінеральних вод.
Далі до активного обговорення одного з найважливіших питань району- жахливого стану дороги по вул. Визволення долучилися керівники підприємств, зокрема : директор ТОВ «Максібуд» Василь Попович, Олександр Курах, керівник ТОВ «Форшнер Україна» Павло Лобач. Голова ради Мирослава Ливч пояснила, що ремонт вулиці Визволення є пріоритетним у переліку питань соціально-екнонмічного розвитку району, внесений до прогнозу розвитку на 2020 рік та буде першочерговим у вирішенні.
Голова районної ради Мирослава Ливч та голова райдержадміністраіїї Роман Тарабій підвели підсумки зустрічі , охарактеризували роботу району та висловли сподівання, що у наступному році ситуація буде кращою, а також наголосили на тому, що такі наради доречно проводити частіше з метою обговорення наболілих питань та задля спільних пошуків шляхів вирішення проблем, адже це неможливо без цілеспрямованої злагодженої роботи влади та громади.

ПОШИРИТИ