День Святого Миколая у будинку дитини

19 грудня 2019 року в обласному Будинку дитини лунав веселий дитячий сміх, адже вся малеча з нетерпінням чекала Дня Святого Миколая, дня подарунків, солодощів та душевної теплоти.
Сьогодні привітати дітвору сюди завітали голова Свалявської районної ради Мирослава Ливч, провідний консул Генерального консульства Угорщини в м.Ужгород Ковачікне Шоєр Антонія, а також заступник директора Закарпатської ОД АТ «Укргазбанк» Сергій Кисиличин, волонтер Рудольф Балажинець,настоятель парафії Різдва Пресвятої Богородиці о.Олександр Хваста, представники колективу та студенти Свалявського технічного коледжу і багато людей доброї волі.
Вихователі дитячого будинку разом з дітками підготували чудову концертну програму, під час якої малюки залюбки розповідали віршики, співали і танцювали, радували доброго Чудотворця Миколая та просили здійснення їх дитячих мрій. Користуючись нагодою, всі запрошені щиро вітали і малечу, і усіх присутніх із святом Миколая та наступаючими новорічно-різдвяними святами. У свою чергу, Мирослава Ливч від себе особисто та від імені всього депутатського корпусу побажала всім діточкам мати щасливу долю, повну доброти, благодаті та любові, а колективу закладу висловила щиру подяку за важку, але таку важливу працю, за турботу і тепло для дітлахів.
Насамкінець директор комунального некомерційного підприємства «Обласний Будинок дитини» Закарпатської обласної ради Володимир Бейреш висловив щиру подяку гостям за підтримку та допомогу.

ПОШИРИТИ