Виїзна Координаційна рада при голові обласної ради

6 грудня у залі Свалявської районної ради відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради. Провів його очільник обласної ради Михало Рівіс.
У заході взяли участь: перший заступник голови облради Йосип Борто, керуючий справами виконавчого апарату облради Юрій Гузинець, голови постійних депутатських комісій облради з питань бюджету – Василь Кошеля, з питань охорони здоров’я – Роман Шніцер, депутати – Денис Ман, Йожеф Баторі, Олександр Кеменяш, Антон Ліврінц, Василь Худинець, керівники окремих управлінь виконавчого апарату облради, голови селищних і міських рад та ОТГ, дипломати, громадські діячі.
Перед початком засідання голова Свалявської райради Мирослава Ливч привітала всіх із прийдешнім святом – Днем місцевого самоврядування.
На розгляд питань порядку денного винесено важливі для самоврядних громад питання. Зокрема, про дотримання фінансової дисципліни під час формування та виконання місцевих бюджетів; про стан реформування адміністративно-територіального устрою базового й районного рівнів у Закарпатській області; про актуальні проблеми реформування медичної галузі в області, автономізації закладів охорони здоров’я у некомерційні комунальні підприємства, а також про участь територіальних громад краю у проєктах розвитку територій.
Предметно обговорили присутні питання про дотримання фінансової дисципліни під час формування та виконання місцевих бюджетів, з якого інформував директор департаменту фінансів ОДА Петро Лазар.
Не менш активно обговорили члени Координаційної ради питання реформування адміністративно-територіального устрою базового й районного рівнів у Закарпатті, з якого детально інформував та дав вичерпні відповіді на всі питання керівник управління містобудування та архітектури ОДА Микола Пігуляк.
Про актуальні проблеми реформування медичної галузі в області, автономізацї закладів охорони здоров’я в некомерційні комунальні підприємства розповіли заступник директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Іван Гуштан та голова постійної комісії облради з питань охорони здоров’я Роман Шніцер.
Про участь територіальних громад краю у проєктах розвитку територій вістувала менеджер Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон – Карпати Україна» Ірина Луцюк.
Із кожного питання порядку денного було ухвалено відповідні рішення.


ПОШИРИТИ