День Гідності та Свободи

У ці листопадові дні, а саме 21 листопада, згідно з Указом Президента України, ми відзначаємо державне свято – День Гідності та Свободи. Відзначаємо з почуттям віри у свій народ, з почуттям гідності за нашу державу, відзначаємо у країні, яка, проголосивши 28 років тому незалежність, відстоює своє право бути вільною і сьогодні.  Адже боротьба за незалежність України продовжується. Наші мужні військовослужбовці, які нині знаходяться в зоні ООС, героїчно захищають незалежність та територіальну цілісність України. За цю боротьбу заплачено велику ціну – кілька тисяч загиблих співвітчизників.

Привітати свалявську громаду з Днем Гідності та Свободи, віддати шану всім патріотам, захисникам України зібралися в цей особливий день у фойє районного Будинку культури очільниця райради Мирослава Ливч, голова райдержадміністрації Олександр Дідович, керівник міста Сваляви Іван Ланьо,  їх заступники відповідно Михайло Коршинський, Клара Стегура, Тетяна Белла, активісти Майдану, представники громадськості.

Як зазначалось на зібранні,  іще довго-довго після нас із покоління в покоління передаватимуться спогади про тих, хто залишив земне життя у вирі українського Майдану, хто загинув, захищаючи її волю на Сході нашої держави. Адже події Революції Гідності сколихнули не лише Україну, а й весь світ.

Учасники урочистого зібрання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, всіх загиблих учасників ООС хвилиною мовчання.

ПОШИРИТИ