Інформаційний семінар з підготовки проєктів на конкурс ініціатив карпатських громад

Сьогодні, 14 листопада 2019 року, за участі виконавчої директорки Асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна» на Свалявщині проходив інформаційний семінар з підготовки проєктів на конкурс ініціатив карпатських громад, організований Асоціацією органів місцевого самоврядування, за участі Василя Худинця, депутата обласної ради та представника Асоціації в Закарпатській області та Дениса Мана, депутата обласної ради. Серед учасників семінару – голови районних рад – члени Асоціації, депутати Свалявської районної ради, представники територіальних  громад району, керівники комунальних  установ району та начальники відділів районної державної адміністрації.

З вітальним словом семінар відкрила заступниця керівника Правління Асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна», голова Свалявської районної ради Мирослава Ливч, наголосивши, що співпраця органів місцевого самоврядування з Асоціацією дає реальні результати, приносить неабияку користь для розвитку громад та регіону Карпат в цілому.

В ході роботи семінару виконавча директорка Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» Галина Литвин презентувала перспективи та можливості конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад розвитку, який стартував 9 листопада 2019 року. Вона ознайомила присутніх з особливостями написання проєкту, деталізувавши  його складові частини, зокрема відмітила перелік заявників, які можуть брати участь, бюджет проєкту, його пріоритетні напрямки, зупинилася на індикаторах, які впливатимуть на відбір заявок та успішність проєктів.

З переліком необхідних документів для участі в конкурсі, термінами подачі та технічними особливостями заповнення проєктної заявки  присутніх ознайомила менеджер проєктів Асоціації “Єврорегіон Карпати – Україна” Ірина Луцюк.

На завершення голова ради Мирослава Ливч подякувала від імені учасників семінару Асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна» за підтримку органів місцевого самоврядування у організації  і реалізації проектів, сприяння у наданні нових можливостей для участі у конкурсах задля розвитку карпатських регіонів, збереження їх історико-культурної та природної спадщини.

ПОШИРИТИ