Позачергова 38 сесія районної ради

2 листопада 2019 року у малому залі засідань Свалявської районної ради під головуванням голови Свалявської районної ради Мирослави Ливч відбулося засідання позачергової 38-ої сесії районної ради сьомого скликання з таким порядком денним: «Про внесення змін до рішення районної ради від 27.12.2018 р. № 365 «Про районний бюджет на 2019 рік» (із змінами 29.05.2019 №404, 02.07.2019 №420, 17.10.2019 № 446)», «Про ініціювання створення Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати Україна ¬Карпатська агенція регіонального розвитку», Про припинення членства в Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати Україна» та доповненого питанням «Про звернення депутатів Свалявської районної ради сьомого скликання щодо зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні пального та частини акцизного податку з ввезеного на митну територію України пального до місцевих бюджетів у 2020 році».
На сесії зареєструвалося 18 депутатів із 34 обраних. Традиційно засідання розпочалося із Гімну та хвилини мовчання за загиблими бійцями, які полягли на сході України. У засіданні сесії також взяли участь перший заступник голови Свалявської районної державної адміністрації Михайло Коршинський, головні розпорядники бюджетних коштів РДА, керівники комунальних установ районної ради та її виконавчий апарат.
Депутати Свалявської районної ради жваво обговорювали питання щодо акцизного податку з пального і одноголосно прийняли рішення про звернення до Голови Верховної Ради та Уряду, наголосивши, що поданий урядом проєкт Державного бюджету на 2020 рік зменшує доходи місцевого самоврядування всупереч тому, що протягом останніх років значно збільшені повноваження та сфери відповідальності громад. Передбачений місцевим бюджетам ресурс не дозволить органам місцевого самоврядування виконувати власні та делеговані повноваження, унеможливить надання послуг громадянам.
За результатами обговорень з усіх питань було прийнято відповідні рішення. Голосували одноголосно. Відповідно до чинного законодавства, усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.

ПОШИРИТИ