Вручення автомобілів

5 листопада 2019 року сімейних лікарів та лікарів загальної практики сімейної медицини сіл Стройне, Березники та Мала Мартинка чекала важлива та приємна подія – вручення ключів від 3-х нових спеціалізованих автомобілів Renault Duster, які вже укомплектовані для експлуатації в зимовий період. Автомобілі було придбано за рахунок медичної субвенції для сільських амбулаторій на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи здоров’я у сільській місцевості щодо забезпечення службовим автотранспортом медичних працівників закладів охорони здоров’я для виїздів до пацієнтів, які за медичними показаннями потребують консультації лікаря вдома. Цей спеціалізований транспорт дозволить надавати мешканцям якісніші послуги, оперативно доїхати до пацієнтів, які живуть на окраїні громад.
Також передбачено вже у цьому році кошти на придбання ще одного автомобіля для села Неліпино та для придбання телемедичного обладнання для медпрацівників АЗПСМ сіл Стройне, Неліпино, Дусино, Мала Мартинка, Сасівка та Сусково на суму 1051200грн.
Сьогодні на врученні були присутні голова районної ради Мирослава Ливч, голова районної державної адміністрації Олександр Дідович, голови територіальних громад району Іван Станкович та Олена Варга, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Свалявської районної ради Аліна Габрон, а також працівники та водії даних АЗПСМ. Варто нагадати, що торік спільними з районною радою зусиллями Центром вже придбано 3 автомобілі, призначені для сімейних лікарів та лікарів загальної практики, які працюють на “первинці” сіл Росош, Керецьки та Голубине, адже серед пріоритетних завдань Свалявської районної ради − підвищення якості та доступності медичних послуг, покращення матеріальної бази медичних закладів району, забезпечення їх сталої та ефективної роботи, наближення медицини до людей та становлення її доступною для кожного жителя. Ця робота триватиме і надалі.

ПОШИРИТИ