Чергова 37 сесія районної ради

17 жовтня 2019 року у великому залі засідань Свалявської районної ради під головуванням голови Свалявської районної ради Мирослави Ливч відбулося засідання чергової 37 сесії районної ради сьомого скликання.
На сесії зареєструвалося 21 депутат із 34 обраних. Традиційно засідання розпочалося із Гімну та хвилини мовчання за загиблими бійцями, які полягли на сході України. В засіданні сесії взяли участь голова Свалявської районної державної адміністрації Олександр Дідович, головні розпорядники бюджетних коштів РДА, керівники комунальних установ районної ради та її виконавчий апарат. Голова ради Мирослава Ливч привітала колег-депутатів та голів сільських рад, які відзначали Дні народження в міжсесійний період, а також з нагоди Дня рятувальника вручила Подяки обласної ради полковнику служби цивільного захисту, начальнику Свалявського районного відділу УДСНС України у Закарпатській області Івану Токарському, майору служби цивільного захисту, провідному інспектору Свалявського районного відділу УДСНС України в Закарпатській області Дмитру Пецкарю та за результативність в роботі Грамоту обласної ради тренеру-викладачу з важкої атлетики Свалявської ДЮСШ Василю Поповичу. Крім того, з нагоди ювілейних дат очільниця вручила Грамоти Свалявської районної ради Ганьковицькому сільському голові Михайлу Мадяру і директору “Інклюзивно-ресурсного центру Свалявської районної ради Закарпатської області ” Жанні Вальо.
Після затвердження порядку денного, депутати приступили до розгляду запланованих питань. На розгляд сесії було винесено 30 питань порядку денного. В результаті обговорення, з усіх питань було прийнято відповідні рішення. Голосували одноголосно. Відповідно до чинного законодавства, усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.

ПОШИРИТИ