Інформаційна сесія в м. Мукачево

Вчора, 10 вересня 2019 року, головний спеціаліст відділу документообігу, кадрового та правого забезпечення Свалявської районної ради Андріана Дичка, головний лікар Свалявської ЦРЛ Олександр Суран та заступник головного бухгалтера ЦРЛ Наталія Ключкович взяли участь в інформаційній сесії на тему: «Автономізація закладів охорони здоров’я вторинного рівня. Перспективи та виклики», організованій Закарпатським відокремленим підрозділом Центру розвитку місцевого самоврядування. Доповідачами виступили Павло Рябоконь, радник з питань муніципальних послуг Закарпатського ВП ЦРМС та Євген Мешко, регіональний координатор впровадження реформи охорони здоров’я Програми “U-LEAD з Європою”.
Для учасників найбільш актуальними були питання автономізації закладів охорони здоров’я вторинного рівня, проблеми та шляхи їх вирішення, підключення закладів до системи e-Health, платні пакети послуг, а також співпраця з НСЗУ та практичні аспекти підписання договорів з нею.
Присутні на сесії активно обговорювали проблемні для кожного закладу питання, отримуючи на них вичерпні та змістовні відповіді.

ПОШИРИТИ