Семінар із питань посилення потенціалу місцевого та регіонального самоврядування

Протягом 5-6 вересня, в рамках Чеських днів в Ужгороді, Спілкою міст та місцевих громад Чеської Республіки у співпраці із Закарпатською обласною радою та Чеським домом у м.Ужгород був організований семінар із питань посилення потенціалу місцевого та регіонального самоврядування заради ефективних результатів розвитку із залученням джерел фінансування Євросоюзу, де взяла участь керуюча справами районної ради Тетяна Ступник.
Учасниками заходів також стали дипломати, представники департаментів регіонального розвитку, європейських грантів, секцій регіонального розвитку та міжнародних відносин ЧР, представники органів місцевого самоврядування Закарпаття, експерти, науковці та ін.
Згідно програми семінару, учасники працювали в декількох панелях: по реформам системи управління суспільством у Чеській Республіці і повноваженням місцевих громад та їх фінансуванню, а також
по співпраці із закордонним партнером на місцевому рівні, джерела фінансування тощо. Чеські гості ділились позитивним досвідом місцевих громад у сфері реформування системи управління суспільством, розповідали про негативні, суперечливі моменти на цьому шляху, а представники самоврядування Закарпаття ставили слушні запитання, цікавились програмами дотацій, які можуть бути одним із джерел фінансування співпраці громад. Чеські фахівці дали вичерпні відповіді на всі запитання та провели індивідуальні консультації.

ПОШИРИТИ