Міжнародна делегація в Польщі

9 серпня, у складі офіційної делегації від Закарпатської обласної ради, голова ради Мирослава Ливч, взала участь в і роботі масштабної міжнародної конференції «ІІ Карпатські Дні добросусідства – зустріч Карпатських регіонів», яка відбулася в с.Мучне Підкарпатського воєводства Республіки Польща, її учасники працювали у двох головних панелях:”Яке майбутнє для Карпат?” та «Презентаційний блок ‒ Програма транскордонного співробітництва Польша-Білорусь-Україна».
Згідно програми проведення конференції проходили панелі:
перша, де модератором виступив Посол, Постійний представник Республіки Польща при Організації економічного співробітництва та розвитку в Парижі, професор в економічному університеті Кракова, активно обговорено питання щодо Карпатської стратегії як концепції розвитку макрорегіону Центральної та Східної Європи, міжрегіональних ініціатив, спрямованих на підвищення доступності Карпат, інвестицій і діяльності на національному та регіональному рівнях, бар’єрів для розвитку партнерства та важливості визначення сумісних цілей і цінностей, формування спільної ідентичності;
друга, де проведено презентацію Програми PL -BY-UA та її проектів, що реалізуються установами Підкарпатського воєводства у співпраці з установами Львівської, Закарпатської та Івано-Франківської областей. Відбулася також дискусійна панель: “Майбутнє програми в новій перспективі ЄС 2021-2027″, де головував Анджей Слодкі, керівник Спільного технічного секретаріату. Александра Парцінська, директор ,,Євромонтана” Європейської асоціації гірських територій в Брюсселі презентувала заходи Асоціації.
По завершенню роботи форуму, його учасники підбили підсумки. Було схвалено відповідні рекомендації, які ляжуть в основу важливих документів в роботі. Відтак гості та запрошені мали змогу подивитися показові виступи прикордонної служби Бещадського національного парку та взяти участь у чудовому Карпатському святі.

ПОШИРИТИ