Стан вакцинації в районі

За наслідками селекторної наради 08.08.2019 р. під головуванням першого заступника голови ОДА Івана Дурана з ініціативи голови ради Мирослави Ливч відбулася зустріч з в.о. головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Свалявської районної ради Євгенією Фізер щодо порушеного на нараді питання щеплення дітей та педпрацівників перед новим 2019-2020 навчальним роком. У зв’язку з збільшенням випадків спалаху кору в Україні Міністерство охорони здоров’я закликає регіони здійснити заходи з вакцинації проти кору, що є обов’язковою вимогою для відвідування дошкільних навчальних закладів та шкіл.
В ході розмови Євгенія Фізер наголосила, що стан вакцинації в районі складає 50% дитячого населення. При цьому район забезпечений безкоштовною вакциною проти кору у достатній кількості.
Мирославою Ливч дано доручення в.о. головного лікаря Євгенії Фізер щодо проведення роз’яснювальної роботи серед батьківської громадськості з питань вакцинації шляхом висвітлення проблеми у районній газеті та звернутися з клопотанням до керівників навчальних закладів району про обов’язковість проведення щеплень перед початком навчального року.
В зустрічі взяли участь також заступник голови ради Клара Стегура, депутат районної ради Марина Русин та головний спеціаліст з програми вакцинації УКРВАК Центру ПМСД Олександра Кепенач. 

ПОШИРИТИ