Робоча поїздка

30 липня 2019 р. голова ради Мирослава Ливч, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Свалявської районної ради Закарпатської області Аліна Габрон та головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення діяльності ради Віра Бігар з робочою поїздкою відвідали сільські ради, а саме Голубинську, Дусинську та Керецьківську, на території яких проходить будівництво амбулаторій моно- та групової практики.
Мирослава Ливч зустрілася з сільськими головами територіальних громад та підрядниками, які виконують будівельні роботи, ознайомилася з станом будівництва амбулаторій.
До слова, будівництво таких амбулаторій стало можливим у рамках реформи сільської медицини, за типовими проектами сучасних медичних амбулаторій, розробленими Міністерством регіонального розвитку, з метою створення спроможних мереж первинної медичної допомоги у сільській місцевості. Для реалізації проектів у минулому році з державного бюджету на будівництво амбулаторій в селах Голубине, Росош та Керецьки було виділено 14 465 450 грн., з районного бюджету на їх співфінансування в 2018 році було спрямовано 120 000 грн. та 450 000 грн. вже цьогоріч. Замовником у будівництві даних амбулаторій виступають вказані територіальні громади.

ПОШИРИТИ