Фестиваль “Куховарня RadoFest” в Радехові

З 27 по 28 липня голова ради Мирослава Ливч взяла участь у щорічному фестивалі “Куховарня RadoFest”, який проходить у райцентрі Радехові, що на Львівщині.

Цьогорічний фестиваль реалізовується в рамках міжобласного проекту «Презентація автентичної української кухні як історичного скарбу України та частини кулінарної спадщини Європи», який відбувається за підтримки Вижницької (Чернівецька область) Радехівської (Львівська область) районних рад та Верховинської (Івано-Франківська область) РДА і Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна».
“Куховарня RadoFest” має на меті відродити забуті автентичні переписи поважних господинь та навчити усіх охочих готувати улюблені з дитинства страви.
Тож, на відвідувачів чекали мастер-клас від зіркових кухарів, святковий ярмарок «Всяка смакота», виставка старовинних вишиванок. Основний наголос свята – кулінарний, тому найголовнішою стравою цьогорічного фестивалю стали вареники. Цього разу родзинкою заходу стала нова локація – музей просто неба “Вишиванкова країна”.
Під час фестивалю встановлено рекорд України із використання найбільшої кількості начинки для вареників. Загалом під час приготування національної української страви було використано пів сотні начинок.
Також, у межах фестивалю презентували насичену музичну програму.

ПОШИРИТИ