Комісія з реорганізації Свалявської центральної районної лікарні

11 липня 2019 року в малому залі засідань Свалявської районної ради, де за участі голови ради Мирослави Ливч та керуючого справами ради Тетяни Ступник, провела свою роботу створена комісія з реорганізації Свалявської центральної районної лікарні, відповідно до рішення Свалявської районної ради від 02.07.2019 р. № 416 «Про реорганізацію Свалявської центральної  районної  лікарні  шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Свалявська районна лікарня»  Свалявської районної ради Закарпатської області.

Голова комісії, головний лікар Свалявської ЦРЛ, Олександр Суран ознайомив комісію з першочерговими завданнями та алгоритмом по здійсненню усіх організаційно-правових заходів, пов’язаних з припиненням юридичної особи шляхом перетворення, відповідно до вимог законодавства по реорганізації Свалявської районної лікарні.

Комісією було акцентовано особливу увагу на строках по складанню передавального акту та розроблення Статуту комунального некомерційного підприємства «Свалявська районна лікарня» Свалявської районної ради Закарпатської області.

На засіданні із числа комісії по реорганізації також утворено тендерний комітет у складі 5 чоловік для проведення тендерних процедур.

ПОШИРИТИ