Сесія районної ради

2 липня 2019 року у великому залі засідань Свалявської районної ради під головуванням голови Свалявської районної ради Мирослави Ливч відбулося засідання чергової 34 сесії районної ради сьомого скликання. На сесії зареєструвалося 22 депутати із 34 обраних. Традиційно засідання розпочалося із Гімну та хвилини мовчання за загиблими бійцями, які полягли на сході України. В засіданні сесії взяли участь заступник голови РДА Михайло Коршинський, головні розпорядники бюджетних коштів РДА, керівники комунальних установ районної ради та її виконавчий апарат. Голова ради Мирослава Ливч ознайомила присутніх з кадровими змінами, які відбулися в районі, а саме : представила начальника Свалявського районного відділення Мукачівського відділу поліції ГУ НП в Закарпатській області Едуарда Володимировича Торонія. Також голова ради привітала колег депутатів та голів сільських рад, які відзначали дні народження в міжсесійний період.

На розгляд сесії було винесено 20 питань порядку денного, які були попередньо розглянуті на засіданнях постійних комісій районної ради. В ході роботи було прийнято 16 рішень за виключенням чотирьох : два з яких було знято з порядку денного («Про програму розвитку малого і середнього підприємництва в районі на 2019 – 2020 роки», «Про надання дозволу на списання майна КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Свалявської районної ради Закарпатської області»), та два, які не набрали достатньої кількості голосів («Про звіт відділу освіти Свалявської районної державної адміністрації про хід виконання делегованих районною радою повноважень за І квартал 2019 року», «Про звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року»).
Депутат районної ради Юрій Плоскіна запропонував виділити на даній сесії грошову допомогу Максу Петру Адальбертовичу, постраждалому від вибуху житлового будинку, який стався 30 червня у селі Неліпино по вул. Шевченка,8. В ході розгляду даного питання районна рада вирішила зменшити резервний фонд районного бюджету на суму 100 тис.грн., спрямувавши їх, як субвенцію з місцевого бюджету Неліпинській сільській раді для виплати матеріальної допомоги постраждалому.

ПОШИРИТИ