В обласному будинку дитини відбулося урочисте відкриття навісу для твердого палива, передачі побутового інвентарю та мікроавтобусу для перевезення дітей

10 квітня 2019 року в Обласному будинку дитини за участі Генерального консульства Угорщини в м. Ужгород Йожефа Бугайла, заступника голови Благодійного фонду ТУКЗ – КМКSZ Гейза Гулачі, першого заступника голови Закарпатської обласної ради Йосипа Борто, головного педіатра Департаменту охорони здоров’я Закарпатської обласної державної адміністрації Михайла Радь, голови Свалявської районної ради Мирослави Ливч, заступника Свалявського міського голови Тетяни Белли, господаря закладу Володимира Бейреша, гостей з української й угорської сторін, представників засобів масової інформації та працівників Обласного будинку дитини відбулося урочисте відкриття навісу для твердого палива, передачі побутового інвентарю та мікроавтобусу для перевезення дітей.
Вже вкотре Генеральний консул Угорщини у м. Ужгород та представники благодійного фонду ТУКЗ – КМКSZ навідуються до Обласного будинку дитини з огляду на важливість інтересів дітей, які є нашим майбутнім, надають допомогу для покращення умов життя більш як ста вихованцям, котрі потребують особливої опіки.
Сьогодні, у нелегкий для нашої країни час, їхня допомога – це неоцінений внесок у розвиток благодійності і, безсумнівно, відчутна допомога закладу діткам, що виховуються тут. «Людська доброта не має границь, співчуття і співпереживання не мають обмежень і кордонів», — це неодноразово доводять меценати дітей-сиріт, що виховуються в Будинку дитини, вболіваючи за дитячі долі.
«Надаючи допомогу, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а віддаєте часточку себе знедоленим хлопчикам та дівчаткам. Адже робити добро – це так прекрасно, коли посміхаються діти, коли їхні оченята сяють від захвату і щастя, а рученята протягуються до людей, які готові віддати свою щиру любов і тепло.
Приємно усвідомлювати, що на нашому шляху зустрічаються люди,чиї серця, наміри і дії спрямовані на творення добра та віри в краще майбутнє маленьких українців. Ваша благодійність заслуговує поваги, вдячності та високої оцінки» – констатувала під час свого виступу очільниця Свалявщини Мирослава Ливч та побажала, щоб Господь сторицею віддячив їм за розуміння, підтримку і часточку душі, подаровану нашим дітям.
Минають роки, а добрі стосунки, вчинки, зроблені від щирого серця, постійна готовність прийти на допомогу нашим діткам залишаються незмінними. Не винятком став і 2019 рік – рік надії і віри у краще майбутнє наших дітей і всієї України. Подаровані нині 120 офісних стільців, 50 дитячих стільчиків, 15 офісних столів та 20 пеленальних комодів не тільки зроблять перебування вихованців у цих стінах комфортнішим, а й щоденно даруватимуть їм хоча й маленьку, але таку необхідну кожному радість.
Низький уклін та особливу подяку висловив головний лікар Обласного будинку дитини Володимир Бейреш заступнику голови Благодійного фонду ТУКЗ – КМКSZ Гейза Гулачі за все те, що вони роблять для дітей, за те, що вміють розділити любов з тими, кому на цій землі її не вистачає, за неспокій, дивовижну щедрість душі, благородство помислів, а головне, що дарують дітям можливість відчувати себе щасливими і потрібними. Побажав невичерпного натхнення, здоров’я, щастя, радості, процвітання у подальшій діяльності та реалізації всіх благородних задумів, благословенних Богом і людьми.

ПОШИРИТИ