Фестиваль оркестрів народних інструментів «Кобзареві струни»

Традиційно раз у два роки в смт.Рожнятів, що на Івано-Франківщині, проводиться унікальний фестиваль оркестрів народних інструментів «Кобзареві струни». Цьогоріч він був присвячений 205-ій річниці від Дня народження нашого національного генія, поета, борця та символа України – Тараса Григоровича Шевченка.

Так, 10 березня 2019 року, на запрошення управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської облдержадміністрації та за сприяння голови Свалявської районної ради Мирослави Ливч народний оркестр викладачів народних інструментів Свалявської дитячої школи мистецтв вперше взяв участь у такому заході.

Гостей із Сваляви радушно приймав голова Рожнятівської районної ради Василь Рибчак, який привітав їх на Івано-Франківщині та побажав успіху нашим виконавцям на фестивалі. Підтримати наш колектив поїхали депутати Свалявської районної ради. Маючи таку нагоду, викладач Свалявської ДШМ, депутат районної ради Тетяна Голонич запросила музичні та мистецькі колективи Івано-Франківщини взяти участь у міжнародному конкурсі «Srankovych fest», який відбудеться  в 2020 році на Свалявщині.

Господарі фестивалю та глядачі у залі відмітили високу майстерність, професіоналізм та душевність колективу народного оркестру викладачів народних інструментів Свалявської дитячої школи мистецтв, підтримавши їх шаленими оплесками.

Звучання автентичних українських інструментів, мотиви народних мелодій та щирість сердець виконавців створили позитивну атмосферу в залі та залишили незабутні враження в учасників та глядачів фестивалю.

ПОШИРИТИ