Презентація Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад

1 березня 2019 р. у Закарпатській обласній раді презентували Програму підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яку втілює ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” за кошти обласних бюджетів карпатських областей та бюджетів бізнес-партнерів. Представляли Програму та відповідали на запитання: Галина Литвин – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати –Україна» та менеджер проектів Асоціації Ірина Луцюк.

В даному заході взяли участь голова обласної ради Михайло Рівіс, депутат обласної ради Денис Ман, голова представництва в Закарпатській області ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” Василь Худинець та інші.
Наш район представляли спеціалісти Свалявської районної ради Ганна Мішко, Віра Бігар та інженер з охорони праці районного комунального підприємства водопостачання та водовідведення Михайло Хрипта.
Завдяки такій ініціативі можна буде отримати грант на фінансування проектів у сумі до 250 тис. грн. на наступні пріоритети: популяризація історико-культурної спадщини, збереження природної спадщини, туризм.

ПОШИРИТИ