Відкриття декади робітничих професій

Сьогодні, 26 лютого 2019 року, в приміщенні Свалявської районної дитячої бібліотеки за ініціативи Свалявської районної філії ЗОЦЗ відбулося зібрання з нагоди відкриття декади робітничих професій, у ході якого викладачі «Ужгородського коледжу культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради (Марія Гомоляк, Марія Стойка, Тетяна Батріна, Анжеліка Боднар) презентували перелік спеціальностей, які можуть опанувати учні-випускники.
Почесними гостями заходу стали: голова Свалявської районної ради Мирослава Ливч, яка, зокрема, наголосила: «Яку б професію ви не обрали, який фах не освоїли, найголовніше пам’ятати – немає професій з великим майбутнім, є професіонали з великим майбутнім», а також перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Коршинський, методист відділу освіти Свалявської РДА Марія Дребітко.
Затим голова Свалявської районної філії ЗОЦЗ Ганна Івановчик передала слово начальнику відділу професійної орієнтації Ларисі Маргітич, яка розповіла майбутнім випускникам про важливість правильного обрання професій.
Юнаки і дівчата з цікавістю передивлялися презентаційні ролики, ставили запитання, отримували на них вичерпні відповіді та з задоволенням брали участь у вікторинах і конкурсах, організованих Свалявською районною філією ЗОЦЗ.
Цікавою для майбутніх здобувачів професій стала новина, що відтепер в «Ужгородському коледжі культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради готуватимуть не тільки викладачів музичного мистецтва, хореографів, музикантів та бібліотекарів, а й режисерів акторів театру та кіно.

ПОШИРИТИ