Робоча зустріч

21 лютого 2019 року Свалявську районну філію Закарпатського обласного центру зайнятості відвідала голова районної ради Мирослава Ливч. Директор філії Ганна Івановчик ознайомила її з роботою філії, з актуальними вакансіями району, рівнем заробітної плати, яка пропонується підприємствами. Розповіла про основні пріоритети в роботі філії на 2019 рік, серед яких: впровадження інституту кар‘єрного радника для шукачів роботи та безробітних; розвиток профорієнтаційних послуг з використанням сучасних інформаційних технологій; зменшення дисбалансу на ринку праці шляхом організації професійного навчання безробітних;розвиток локальних ринків праці; подальше запровадження електронних сервісів та інші.

Очільниця району звернула увагу на необхідність збереження кадрового потенціалу району, підняття престижу робітничих професій, скоординування спільних зусиль для зацікавлення трудових мігрантів повернутися на ринок праці району, щоб жити, працювати та розбудовувати Україну.

Співрозмовники дійшли єдиної думки, що тільки консолідуючи зусилля всіх сторін соціального діалогу: влади, роботодавців, органів місцевого самоврядування – можна впливати на розвиток ринку праці району та позитивно вирішувати проблеми зайнятості населення.

?
ПОШИРИТИ