Вшанування пам”яті героїв Небесної сотні

Сьогодні, 20 лютого 2018 року, відзначаємо 5-ті роковини трагічних подій на Майдані. З метою вшанування пам’яті мужніх учасників подій на Майдані, голова ради Мирослава Ливч, голова райдержадміністрації Олександр Дідович, міський голова Іван Ланьо, заступники голів, депутати районної ради, керівники та працівники установ, організацій району зібралися в Будинку культури м.Свалява, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку – героям Небесної сотні, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття.
Дата 20 лютого 2014 року стала одним з найтрагічніших днів в історії сучасної України. Масові вбивства українців, які розпочалися 18 лютого, переросли в розстріли молодих, беззбройних чоловіків, які просто хотіли гарного майбутнього своєї країни.
«Слава Україні! Героям Слава!» перестало бути просто вітанням, це вже відання шани кращим, котрі в найважливіший момент не злякалися і пожертвували собою заради кращого життя усіх у нашій країні, та є засвідченням справжнього патріотичного подвигу.
Сьогодні в усіх церквах проводяться панахиди за загиблими на Майдані. Просимо в кожній родині запалити свічку пам’яті та згадати в своїх молитвах героїв, які відійшли у вічність. Бо до поки ми їх будемо пам’ятати вони будуть жити вічно!

ПОШИРИТИ