Виїзд спеціалістів щодо обстеження проблемної ділянки автодороги

Сьогодні, 5 лютого 2019 року, головою ради Мирославою Ливч разом з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Коршинським, директором Свалявського районного комунального підприємства водопостачання та водовідведення Іваном Саєм, головним інженером РКП ВВ Світланою Гулович, начальником Свалявської філії «Райавтодор» Любов”ю Бубняк та головним спеціалістом Свалявського РВ УДСНС у Закарпатській області Антоном Тарасовим з виїздом на місце було проведено обстеження проблемної ділянки дороги по вул.Верховинській в м.Свалява.
В ході обстеження та проведених заходів на рахунок витоку питної води з водопровідної мережі по вулицях Верховинська та Гірська було зупинено роботу насосної станції по вул.Донського, яка подає воду на ці вулиці. Внаслідок цього рівень води в стічних канавах не змінився, залишившись таким самим, як і до вимкнення насосної.
За наслідками обстеження було встановлено причину затоплення вул.Верховинської, а саме: замулення та засмічення побутовими відходами і мулом дренажної труби та стічних канав, які відводять талі та дощові води з вул.Гірської.

ПОШИРИТИ