Заключне засідання сесії Свалявської районної ради сьомого скликання

8 жовтня 2020 року під головуванням голови Свалявської районної ради Мирослави Ливч відбулося засідання чергової 46 сесії районної ради. В її роботі взяли участь 24 зареєстрованих депутатів. На сесію був запрошений голова Свалявської районної державної адміністрації Роман Тарабій. Традиційно засідання розпочалося із Гімну та хвилини мовчання за загиблими бійцями, які полягли на сході України. Також голова ради виконала приємну місію вручила Грамоту Свалявської районної ради колективу Свалявської районної державної лікарні ветеринарної медицини за вагомий внесок у забезпечення реалізації державної політики в сфері ветеринарної медицини якій цими днями виповнилося 75 років, та депутату Свалявської районної ради, заступнику директора Росошанської ЗОШ І-ІІ тупенів Мигович Марії з нагоди Дня вчителя.
На розгляд сесії було винесено 30 питань, з яких розглянуто та прийнято відповідно 30 рішень.
На останньому засіданні сесії Свалявської районної ради сьомого скликання Мирослава Ливч подякувала депутатам, які ухвалювали рішення, важливі для району. Оскільки районна рада – це насамперед колегіальний орган, який представляє спільні інтереси територіальних громад району, то і говорити про результати роботи ради можна в цілому, не відокремлюючи роботу голови ради, його заступника, колегії, профільних постійних комісій, депутатських фракцій, депутатів та виконавчого апарату ради.
За 5 років було прийнято 547 рішень з різних питань. Слід відзначити, що більшість з прийнятих рішень ради мали характер одноразової дії. Це і розгляд клопотань про надання дозволів та погоджень, про надання в оренду об’єктів спільної власності і їх використання, а також ряд питань роботи соціальної сфери. На постійному контролі були рішення щодо використання бюджетних коштів головними розпорядниками районного бюджету.
В міжсесійний період професійно та оперативно вирішувались питання територіальних громад району, генерувались аргументовані ідеї і пропозиції, скеровувався депутатський корпус на конструктивні дії, що сприяло реалізації планів розвитку району: покращенню стану об’єктів соціальної сфери, забезпеченню економічного розвитку територіальних громад району. З цією метою було прийнято і успішно реалізовувалася низка цільових програм з питань в галузях освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, соціального забезпечення, екології, туризму, протипаводкового захисту.
За результатами обговорень з усіх питань було прийнято відповідні рішення. Відповідно до чинного законодавства, усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті Свалявської районної ради.

ПОШИРИТИ