Участь у загальних зборах Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку»

6 жовтня, у м.Трускавець Львівскої області, голова ради Мирослава Ливч взяла участь у ІІ-му засіданні загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку». Одним з важливих питань порядку денного було звернення до уряду України щодо фінансування Державної програми розвитку регіону українських Карпат у 2021 році. Задля посилення економічного і соціального розвитку гірських територій члени Асоціації закликали передбачити у Законі України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» окрему статтю видатків «Фінансування Державної програми розвитку регіону українських Карпат» у розмірі від 1 до 2 млрд грн. Бо на сьогодні ситуація, що склалася з фінансовими ресурсами, свідчить про те, що прийнята Кабміном програма, функціонує лише номінально. Отже, існує ризик того, що замість очікуваних реальних розвиткових проектів гірські території отримують лише обіцянки.
Під час форуму Карпатського Єврорегіону «Карпати – 2030» Мирослава Ливч була спікером панельної дискусії «Ініціативи Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна: що беремо в майбутнє» і як заступник голови Правління Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» та голова Свалявської райради наголосила на основній місії – формуванні політики розвитку Карпат через мережеву співпрацю публічного, приватного та неурядового серкторів. Вона зазначила, що серед важливих напрямків на майбутнє, які вбачає: – це сприяння розвитку транскордонної і міжрегіональної співпраці; – формування нових підходів щодо місцевого і регіонального розвитку у рамках Карпатського Єврорегіону; – популяризація культурного, історичного, туристичного та природного потенціалу громад Карпатського Єврорегіону.
На завершення свого виступу Мирослава Ливч подякувала організаторам заходу за можливість прийняти участь у дискусійному майданчику для координації спільних зусиль щодо формування перспектив і напрямів розвитку гірських територій до 2030 року та побажала всім плідної праці в майбутньому.
На Форумі Карпатського Єврорегіону «Карпати – 2030» Мирославу Ливч було нагороджено відзнакою Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна, – «Лідер розвитку Карпат 2020», з чим ми її вітаємо.

ПОШИРИТИ