День учителя

За чудовою традицією в першу неділю жовтня країна відзначає День працівника освіти – день, коли всі виражають свою пошану та любов людям, котрі щодня працюють, аби знання, усі позитивні якості людини й людська мудрість сприяли ростові Особистості. Саме тому сьогодні, 2 жовтня 2020 року, в Будинку культури м.Свалява відбулися урочистості до Дня вчителя. У святі взяли участь голова Свалявської районної ради Мирослава Ливч, голова Свалявської РДА Роман Тарабій та заступник голови районної ради Клара Стегура, які привітали освітян вручивши їм Грамоти Закарпатської обласної ради, Свалявської районної ради та Свалявської РДА.
У своєму виступі голова ради Мирослава Ливч відмітила, що своєю мудрістю, жертовністю, зусиллями освітяни творять майбутнє нашої держави, формуючи нове покоління їх громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни. Саме вони терпляче і вміло відкривають юним світ знань, навчають їх жити за принципом добра і совісті.
В кінці свого виступу Мирослава Ливч побажала присутнім нових творчих досягнень на педагогічній ниві здоров’я, щастя та енергії для нових шляхетних звершень в ім’я майбутнього нашого району та України.
ПОШИРИТИ