25 вересня 2020 року, в Будинку культури м.Сваляви відбулося відзначення учасників дистанційного дитячого мистецького конкурсу «Таланти Срібної землі». Учасників заходу грамотами та пам’ятними подарунками привітала голова Свалявської районної ради Мирослава Ливч. В конкурсі взяли участь 127 учасників за номінаціями: фортепіано, скрипка, духові та ударні інструменти, народні інструменти, хореографія, образотворче мистецтво та вокал.
Конкурс «Таланти Срібної землі» незвичний тим, що відбувся він дистанційно в період карантину. Але, незважаючи на це, надзвичайно приємно, що учні Свалявщини довели невичерпну любов до музичного, образотворчого та хореографічного мистецтв як найбільших скарбів українського народу. Конкурс розкрив талант кожного учасника, оприлюднив його сокровенні мистецькі задуми, дав можливість отримати переможні відзнаки, порадіти за себе і за своїх друзів.
Від імені Свалявської районної ради та від себе особисто Мирослава Ливч щиросердечно привітала учасників конкурсу та їх викладачів з цією визначною подією, яка для кожного стала знаковою! Приємно усвідомити, що цей мистецький конкурс відбувся на щедрій талантами землі Свалявщини. Він сприяв відкриттю нових обдарувань, а його неповторна аура стала для всіх джерелом творчого натхнення і залишила в серцях незабутні враження.
ПОШИРИТИ