День рятівника

14 вересня 2020 року, з нагоди свята Дня рятівника в Свалявському районному відділі Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області відбувся урочистий захід.
В заході взяли участь голова Свалявської районної ради Мирослава Ливч, голова Свалявської райдержадміністрації Роман Тарабій, начальник Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області Щербей Мирослав та ветерани пожежної служби. День рятівника – це свято, яке є не лише професійним, оскільки його відмічають також громадяни, які внесли свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.
З вітальними словами до рятівників звернулася голова Свалявської районної ради Мирослава Ливч: «Ваша професія об’єднує сильних духом, загартованих нелегкими випробуваннями, високопорядних людей. Утверджуючи добро і милосердя, Ви – справжні герої наших днів – з честю виконуєте покладені на Вас завдання. Спасибі Вам за вірність обов’язку та постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом».
Під час урочистого заходу Мирослава Ливч нагородила Грамотами Свалявської районної ради та цінними подарунками рятувальників за високий професіоналізм, мужність та сумлінне виконання службових обов’язків. Вона побажала їм щастя, здоров’я, добра і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах!

ПОШИРИТИ