Мітинг-реквієм

Сьогодні, 29 серпня 2020 року, відбувся мітинг-реквієм з вшанування памʹяті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України «Живі, поки памʹятаємо» .

29 серпня – саме в цей день 2014 року в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужній прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових та загинула найбільша кількість українських воїнів. Ті трагічні події розгорталися на сході України на полях соняхів, і саме під цими соняхами сотні захисників в боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності. З цього часу символом Дня памʹяті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України став саме сонях.

Керівництво району, голова Свалявської  районної ради Мирослава Ливч та голова районної держадміністрації Роман Тарабій, Свалявський міський голова Іван Ланьо, заступник міського голови  Ярослав Лебович, начальник Свалявського РВ УДСНС у Закарпатській області Іван Токарський, головний фахівець Свалявського райвідділу УДСНС України у Закарпатської області Антон Тарасов, учасники бойових дій в АТО та ООС, керівники підприємств, установ та організацій району,  скорботною ходою попрямували до пам’ятника «Борцям за волю та незалежність України» – загиблим Героям Небесної сотні, добровольцям, воїнам АТО та ООС для покладання квітів та запалення лампадки пам’яті під пісню «Пливе кача».

Рівно о 10.00 годині всі присутні приєдналися до Всеукраїнської загальнонаціональної хвилини мовчання по вшануванню памʹяті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

На завершення мітингу-реквієму відбулося покладання квітів та встановлення зменшеної  копії Державного Прапору відбулося на могилі нашого земляка, офіцера-прикордонника Віктора Шепентала, який поклав життя, захищаючи свою державу на сході України.

ПОШИРИТИ