Нагородження учасників конкурсу на краще фото до Дня вишиванки

Сьогодні, 27 серпня 2020 року, у великому залі адмінбудинку відбулося урочисте нагородження переможців та всіх учасників конкурсу на краще фото до Дня вишиванки, який вже втретє було проведено за ініціативи голови Свалявської районної ради Мирослави Ливч.
У своєму вітальному слові голова ради наголосила, що вишиванка – це символ української культури та духовності, тому приємно, що громадськість нашого району активно підтримала національну традицію.
Упродовж декількох днів глядачі жваво підтримували своїх фаворитів. За наслідками голосування І місце у конкурсі з результатом 1112 вподобань отримала Єва Островка, ІІ місце – Андріан Сакаль з результатом 566, а ІІІ місце – Валентин Павлович 439 вподобань.
Мирослава Ливч нагородила переможців конкурсу Грамотами Свалявської районної ради, а всіх інших учасників конкурсу – Подяками районної ради. Всі учасники конкурсу отримали призи та солодкі подарунки.
На завершення з пісенним вітанням долучився народний літературно-пісенний ансамбль «Берегиня» ЦБС під керівництвом Василя Циганина.
Голова ради подякувала всім за участь у конкурсі та за підтримку генетичного коду нації – вишиванки, одного із символів, яким українець може вирізнятися серед інших націй світу, адже вишиванка сприяє єдності і культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу. Всі учасники конкурсу зробили загальне пам’ятне фото.

ПОШИРИТИ