Відзначення Дня Прапора України та Дня Незалежності України

Сьогодні, 23 серпня 2020 року, з нагоди відзначення Дня Прапора України та 29-річниці Дня Незалежності України в районі відбулися урочистості, в яких взяли участь працівники районної ради, райдержадміністрації, керівники підприємств, установ та організацій району, учасники бойових дій в АТО та громадськість району.
Розпочалося дійство винесенням 20-метрового Державного прапору України – символа свободи, незалежності і слави України.
Честь підняти прапор було надано очільникам району голові районної ради Мирославі Ливч та голові районної державної адміністрації Роману Тарабію.
Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання усіх Героїв, які загинули за незалежність та цілісність суверенітету нашої держави.
Далі керівники району звернулися з вітальними словами до присутніх урочистого зібрання та нагородили відзнаками Закарпатської обласної ради, районної ради та райдержадміністрації кращих працівників різних сфер за сумлінну та наполегливу працю, особистий внесок у становлення і розвиток правової держави, активну участь у громадському житті краю.
З музичним привітанням долучилися також народний літературно-пісенний ансамбль «Берегиня» центральної бібліотечної системи району (керівник Василь Циганин) та соліст естрадного гурту районного Будинку культури Іван Гучкович.
На закінчення дійства відбулася урочиста хода до пам’ятника «Борцям за волю та незалежність України» – загиблим Героям Небесної сотні, добровольцям, воїнам АТО та ООС для покладання квітів.

ПОШИРИТИ