Нові автобуси

06 серпня 2020 року, Свалявська ЗОШ I-III ступенів №1 Свалявської районної ради отримала новий шкільний автобус, який було придбано за кошти бюджетів різних рівнів на умовах співфінансування. За останні п’ять років це вже п’ятий шкільний автобус, який отримав Свалявський район. Раніше новими автобусами були забезпечені Дусинська та Плосківська загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів, Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №3 та Тибавська загальноосвітня школа І-ІІ ступеня.
В закладах освіти Свалявської районної ради протягом останніх п’яти років створювалися належні умови для забезпечення якісної освіти дітей. Зокрема здійснювалися капітальні та поточні ремонти, реалізовувалися мікропроєкти.
Для всіх навчальних закладів освіти було придбано мультимедійне обладнання, класні дошки, спортивний інвентар, холодильне та технічне обладнання для їдалень.
Для проведення капітальних ремонтів приміщень було виготовлено ряд проектно-кошторисних документацій.
У Свалявських ЗОШ І-ІІІ ст. №1, №2 здійснено заміну покрівлі, ремонт спортивних залів.
Проведено капітальні ремонти по заміні вікон та дверей в Березниківській, Стройненській, Росошанській, Голубинській, Сасівській школах та Свалявській ЗОШ І-ІІ ст. №4.
Здійснено співфінансування на проведення капітальних ремонтів з облаштування, будівництва та реконструкції внутрішніх вбиралень у всіх закладах загальної середньої освіти.
Облаштовано основу під штучне покриття спортивного майданчика на території Голубинської ЗОШ І-ІІ ст.
Придбано навчально компютерний клас для Свалявської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№1.
Проведено капітальний ремонт навчально-виховного комплексу в с.Мала Мартинка.
Найблищим часом буде реалізовано ще один проєкт по заміні вікон у Керецьківській ЗОШ І-ІІІст. за урядовою програмою «Спроможна школа».
Питання забезпечення якісних умов навчання та виховання дітей залишається пріоритетним для депутатського корпусу Свалявського району.
ПОШИРИТИ