Відкриття нових сучасних амбулаторій

10 липня 2020 року з приємною місією Свалявщину відвідав губернатор Закарпатської області Олексій Петров, де разом з головою ради Мирославою Ливч, головою райдержадміністрації Романом Тарабієм, народним депутатом України Михайлом Лабою, головами територіальних громад Михайлом Капустейом, Романом Годею, Михайлом Мушкою та головним лікарем КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Свалявської районної ради Аліною Габрон  урочисто відкрили сучасні амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Голубине, Росош та Керецьки.

Будівництво амбулаторій стало можливим завдяки реалізації нової мережі первинної медичної допомоги по всій території України, яку згідно з планом уряду було розпочато в листопаді 2017 року. Нова мережа первинки була сформована відповідно до методики, розробленої Мінрегіоном спільно з МОЗ. В рамках цього проєкту за кошти державного бюджету на суму    15 176 470 та співфінансування на суму 1 440 283 грн. з районного бюджету на Свалявщині було збудовано три сучасні амбулаторії. Для їх будівництва  було розроблено та затверджено  нові технічні вимоги до проєктів  з класом енергоефективності, а також  перелік необхідного медичного обладнання.

В ході візиту відвідали також Неліпинську сільську раду, на території якої завершено реалізацію виготовленого в 2017 році проєкту «Берегоукріплення лівого берега річок Латориця та Вича в с.Неліпино Закарпатської області – нове будівництво», зведений кошторис якого складав 15 594 763 грн.  Протяжність берегоукріплення складає 887 метрів. Замовником проєкту виступила Неліпинська сільська рада, а підрядником робіт – Воловецьке КП «Агрошляхбуд». Загальна кошторисна вартість виконаних робіт і наданих послуг внаслідок реалізації проєкту склала 9 384 303 грн., з них: за кошти ДФР 8 423 960 грн., співфінансування з райбюджету – 542 300 грн. та сільського бюджету – 418 043 грн.

ПОШИРИТИ