Національній поліції України – 5 років

4 липня 2020 року українські поліцейські відзначають своє професійне свято-День поліції України. Цьогоріч Національна поліції України святкує свій п’ятирічний ювілей.
З цієї нагоди сьогодні, 3 липня 2020 року, традиційно відбулися урочистості до 5-ої річниці створення української поліції.
Привітали правоохоронців Свалявщини її очільник начальник Свалявського районного відділення Мукачівського відділу поліції ГУ НП в Закарпатській області Едуард Тороній, голова Свалявської районної ради Мирослава Ливч, голова Свалявської райдержадміністрації Роман Тарабій та начальник Свалявського відділу Мукачівської місцевої прокуратури Закарпатської області Денис Медуниця.
Голова ради Мирослава Ливч з нагоди свята нагородила Грамотами районної ради за вагомі досягнення у роботі та профілактику злочинності, високу професійну підготовленість, сумлінне виконання службових обов’язків по захисту Держави, прав і свобод громадян правоохоронців Свалявського районного відділення поліції Мукачівського відділу поліції в Закарпатській області, а саме:
-Григу Федора Федоровича – інспектора дозвільної системи лейтенанта поліції;
-Данило Євгена Вікторовича – начальника сектору дізнання капітана поліції;
-Петрішко Миколу Михайловича – слідчого слідчого відділення лейтенанта поліції;
-Продана Михайла Михайловича – інспектора сектору реагування патрульної поліції старшого лейтенанта поліції;
-Сидоренко Олександра Івановича – оперуповноваженого сектору кримінальної поліції старшого лейтенанта поліції;
-Титинця Василя Васильовича – старшого дільничного офіцера поліції капітана поліції.

Мирослава Ливч зазначила, що на нову Національну поліцію в значній мірі покладені надії, що у виконанні своїх обов’язків вона буде стійка, прозоріша, проста, справедлива, ефективна і відкрита для українського суспільства.
Вона побажала всім сміливо та якісно нести службу в Національній поліції України, ніколи не знати поразок, вміти уникати неприємних ситуацій, високих професійних досягнень, широкої громадської поваги та успіхів в роботі, а також здоров’я, щастя і благополуччя всім рідним.

ПОШИРИТИ