Призов юнаків на строкову службу до лав Збройних Сил України

15 червня 2020 року, у Свалявському районному військкоматі відбулися урочистості з приводу призову юнаків на строкову службу до лав Збройних Сил України. Вперше в цьому році на військову службу призвано 15 юнаків із Свалявщини. Цього теплого літнього дня провести хлопців зібралися батьки, родичі, друзі тих, хто виконуватиме почесний обов’язок перед державою і поповнить ряди захисників нашої Вітчизни. Участь у заходах взяли заступник голови ради Клара Стегура, голова Свалявської районної державної адміністрації Роман Тарабій та священнослужителі православної та греко-католицької конфесій.
Відкрив захід військовий комісар Свалявського військового комісаріату Олександр Гаєвий .
Заступник голови ради Клара Стегура від імені депутатського корпусу привітала новобранців такими словами: «Сьогодні ви стали військовослужбовцями, тож бажаю вам пройти цю службу з гідністю та честю. Недаремно строкову службу називають школою життя, адже вона вчить бути самостійними, відповідальними, рішучими. Всі ці якості будуть необхідними вам і в цивільному житті, для добробуту ваших сімей та розквіту нашої держави». Також заступник голови ради вручила призовникам набори з найнеобхіднішими речами.
Благословили завтрашніх солдат на новий, відповідальний і дуже непростий етап їхнього життя священнослужителі православного храму отець Роман Колерніков та греко-католицького – отець Олександр Хваста, які окропили хлопців свяченою водою.

ПОШИРИТИ