Участь у І засіданні Загальних Зборів Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку”

Голова Свалявської районної ради Мирослава Ливч взяла участь в І засіданні Загальних Зборів Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку”. Засідання відбувалося у дистанційній формі з використанням засобів інтернет-зв’язку (платформа ZOOM). За результатами обговорення Асоціацією прийнято ряд рішень стосовно організації роботи та діяльності структури в поточному році, затверджено Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад та “Змінимо країну разом”.
Левова частка питань стосувалась прийняття важливих звернень до вищих інстанцій серед яких:
✏️ініціатива макрорегіональної стратегії Європейського Союзу для регіону Карпат;
✏️фінансування Державної програми розвитку регіону українських Карпат на 2020-2022 роки;
✏️щодо державної підтримки розвитку вівчарства;
✏️ співфінансування проектів міжнародної технічної допомоги;
✏️стосовно оподаткування ПДВ операцій у рамках проєктів міжнародної технічної допомоги;
✏️щодо Державної програми розвитку транскордонного співробітництва на 2021 – 2027 роки.
Мирослава Михайлівна внесла пропозицію включити в перелік пріоритетів Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад на 2020 рік – позицію «Охорона здоров’я”.
Свалявська районна рада вдячна членам Асоціації за підтримку даної пропозиції, а також організаторам за надану можливість поспілкуватися в режимі он-лайн.

ПОШИРИТИ