Допомага медикам Свалявщини

Керівництво району допомагає медикам Свалявщини дістатися до роботи безкоштовно!
Довіз на роботу медиків під час карантину організувала Свалявська районна рада та райдержадміністрація. Безкоштовно на роботу будуть довозити медперсонал Свалявської районної лікарні, ЦПМСД, Центру легеневих хвороб, ОБД, центру гемодіалізу. Про це розповів головний лікар закладу Олександр Суран. За його словами, на роботу довозять працівників медзакладів , які проживають у населених пунктах Свалявського району.
«На період карантину транспортне сполучення з навколишніх сіл Свалявщини до районного центру тимчасово призупинено, добиратись медпрацівникам до роботи стало великою проблемою. Проте, за сприяння керівників району проблему вдалося вирішити: між районною лікарнею, ЦПМСД та ФОП Капустей Ю. Д. укладено договір на здійснення регулярних спеціальних перевезень медпрацівників на роботу» – зазначив Олександ Суран.
Тож, завдячуючи голові Свалявської районної ради Мирославі Ливч, голові райдержадміністрації Роману Тарабію та депутатському корпусу Свалявської районної ради, починаючи з 09 квітня працівники медичних закладів зможуть безкоштовно, безперебійно та вчасно дістатися свого робочого місця.

ПОШИРИТИ