Тренінг в місті Перечин

Сьогодні, 5 березня 2020 року, в м. Перечин за ініціативи директорки Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Галини Литвин та директора Агенції регіонального розвитку Закарпатської області Дениса Мана відбувся тренінг з питань стратегічного планування та діяльності інституцій регіонального розвитку, створення та просування бренду територій. Учасниками заходу стали голова Свалявської районної ради Мирослава Ливч, голова райдержадміністрації Роман Тарабій, депутати Свалявської районної ради, керівники комунальних підприємств району,керівники закладів загальної середньої освіти та працівники виконавчого апарату районної ради. Тренінг організований для представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та неурядових організацій Воловецького, Великоберезнянського, Перечинського та Свалявського районів.
Відкрили захід голова Перечинської районної ради Михайло Ласкін, директорка Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин. Зокрема, Денис Ман ознайомив присутніх з програмою тренінгу, а саме:
– стратегічне планування регіонального розвитку;
– життєздатні інституції підтримки регіонального розвитку;
– як створити та просувати бренд регіону.
До обговорення даних питань долучився експерт з розвитку туризму на Закарпатті Олександр Коваль, який представив конкурсні та проєктні можливості для карпатських громад.
Учасники тренінгу навчалися визначати актуальні проблеми своєї громади, формувати та готувати проєкти відповідно до визначених проблем, шляхи залучення іноземних інвестицій.
Організатори тренінгу подякували представникам влади, учасникам тренінгу за теплий прийом та активну участь під час проведення семінару, висловивши сподівання, що тренінг зміцнить партнерські стосунки, та сприятиме пошуку нових ідей та їх втіленню.

ПОШИРИТИ